Къде да рециклирате стъклени бутилки в Еквадор

По-долу са местата в Еквадор, които приемат стъклени бутилки за рециклиране: улични контейнери, пунктове и центрове за рециклиране. Данните са от OpenStreetMap и общността ги поддържа актуални — ако липсва пункт, добавете го сами за няколко минути.

Пунктове за рециклиране

Found: 15

Av. 25 de Julio · Контейнер за разделно събиране
ХартияПластмасови бутилкиСтъклени бутилкиКеновеБатерии
Av. 25 de Julio · Контейнер за разделно събиране
Стъклени бутилки
Valerio estacio 13 · Контейнер за разделно събиране
Стъклени бутилки
Gira
Calle 20 · Център за рециклиране
ХартияПластмасаПластмасови бутилкиСтъклени бутилкиКенове
Manuela Cañizares · Център за рециклиране
🕒 Tu-Fr 08:00-16:00
ХартияПластмасаСтъклени бутилкиКеновеМетални отпадъци
Avenida Oswaldo Guayasamín · Център за рециклиране · Corporación Favorita
🕒 Mo-Su 10:00-12:00, Mo-Su 14:00-18:00
ХартияПластмасаСтъклени бутилкиКенове
Контейнер за разделно събиране
Стъклени бутилки
Контейнер за разделно събиране · Centro de Acopio - Urvaseo
ХартияПластмасови бутилкиСтъклени бутилки
Контейнер за разделно събиране
ХартияСтъклоСтъклени бутилкиМетални отпадъци
Контейнер за разделно събиране
ХартияСтъклоСтъклени бутилкиМетални отпадъци
Контейнер за разделно събиране
ПластмасаСтъклени бутилкиКенове
Контейнер за разделно събиране · Municipio de Loja
ПластмасаСтъклени бутилкиКеновеБиоотпадъциБатерииМетални отпадъци
Контейнер за разделно събиране
ХартияПластмасаСтъклени бутилки
Контейнер за разделно събиране · GAD MALDONADO
🕒 Mo-Su 09:00-21:00
ПластмасаСтъклени бутилки
E491
Контейнер за разделно събиране
ХартияПластмасови бутилкиСтъклени бутилкиКеновеДрехиБиоотпадъциОпасни отпадъциМоторно масло
За картографи в OSM:relation/108089JOSMadmin_level=2ISO=ECslug=ecuadorpoints=141