Къде да рециклирате електроника в Vendée

По-долу са местата в Vendée, които приемат електроника за рециклиране: улични контейнери, пунктове и центрове за рециклиране. Данните са от OpenStreetMap и общността ги поддържа актуални — ако липсва пункт, добавете го сами за няколко минути.

Пунктове за рециклиране

Found: 12

Parc d'activités des Mandeliers · Център за рециклиране · Véolia Propreté
🕒 Mo-Fr 09:00-12:00,14:00-18:00; Su 09:00-12:00
ХартияСтъклоКеновеДрехиБиоотпадъциЕлектроникаБатерииМетални отпадъциМоторно масло
Chemin de la Petite Brosse · Център за рециклиране · Communauté de Communes Challans-gois Communauté
ХартияПластмасаПластмасови бутилкиСтъклоСтъклени бутилкиКеновеБиоотпадъциЕлектроникаБатерииМетални отпадъци
Le Pertreau · Център за рециклиране · La Roche-sur-Yon Agglomération
🕒 Mo-Fr 09:00-11:55,14:00-17:25; Sa 09:00-17:25; Mar-Oct Mo-Fr 09:00-11:55,14:00-17:55; Mar-Oct Sa 09:00-17:55; PH off
ХартияПластмасаПластмасови бутилкиСтъклоСтъклени бутилкиБиоотпадъциЕлектроникаБатерииМетални отпадъциДърво, строителни отпадъци
Le Bois Jaulin · Център за рециклиране · Communauté Emmaüs la Roche-sur-Yon
🕒 We,Fr,Sa 14:00-18:00; Nov 15-Feb 15 We,Fr,Sa 14:00-17:30
ХартияДрехиЕлектроника
Център за рециклиране · Brangeon Environnement
ХартияСтъклоСтъклени бутилкиКеновеБиоотпадъциЕлектроникаБатерииМетални отпадъци
Център за рециклиране · Communauté de Communes du Pays de Saint-fulgent - les Essarts
ХартияПластмасаЕлектроникаБатерииМетални отпадъци
D 753 · Център за рециклиране · Associtaion Reel
🕒 Mo 08:00-12:00,15:00-18:00; Tu 09:00-13:00,15:00-18:00; We,Fr,Sa 09:00-13:00
ХартияПластмасаПластмасови бутилкиСтъклоСтъклени бутилкиБиоотпадъциЕлектроникаМетални отпадъци
6 Route de la Fosse Morine · Център за рециклиране · SITA OUEST
🕒 Tu-Sa 09:30-12:00,14:15-17:00; Mo 14:15-17:00
ХартияПластмасови бутилкиСтъклени бутилкиКеновеДрехиЕлектроникаБатерииМетални отпадъциОпасни отпадъциМоторно масло
Rue des Acacias 10 · Център за рециклиране · Tripapyrus Environnement
🕒 Mo 13:30-17:00; We,Sa 09:00-12:00,14:00-18:00
ХартияДрехиЕлектроника
Център за рециклиране
🕒 We-Sa 09:00-12:00
ХартияДрехиЕлектроника
Център за рециклиране · Association Emmaüs des Essarts
🕒 We,Fr 14:00-18:00; Sa 10:00-12:00,14:00-18:00; Nov 15-Feb 15 We,Fr 14:00-17:30; Nov 15-Feb 15 Sa 10:00-12:00,14:00-17:30
ДрехиЕлектроника
Le Plantis · Център за рециклиране · Association Recyclerie vendÉenne Mouvements écologiques
🕒 Fr,Sa 10:00-19:00; Su 10:00-16:00
ХартияДрехиЕлектроника
За картографи в OSM:relation/7402JOSMadmin_level=6ISO=FRcountry=franceslug=vendeepoints=1204