On reciclar: electrònica — Perifèria de Macedònia Central

A continuació hi ha els llocs (Perifèria de Macedònia Central) on lliurar per reciclar: electrònica. Contenidors al carrer, punts de recollida i centres de reciclatge. Les dades provenen d'OpenStreetMap i la comunitat les manté al dia; si hi falta un punt, afegeix-lo tu mateix en un parell de minuts.

Punts de reciclatge

Found: 6

Ανακρέοντος 1 · Contenidor de reciclatge
Electrònica
Γιάννη Αγγέλου 6 · Contenidor de reciclatge
Electrònica
Στρατηγού Γενναδίου 51 · Contenidor de reciclatge · my NET
Electrònica
25ης Μαρτίου 85 · Contenidor de reciclatge
Electrònica
Αντισθένους 13 · Contenidor de reciclatge · Μασούτης
Electrònica
Contenidor de reciclatge
🕒 24/7
PaperPlàsticAmpolles de plàsticAmpolles de vidreLlaunesElectrònicaBombetes de baix consumFerralla
Per a mapejadors d'OSM:relation/937958JOSMadmin_level=5ISO=GRcountry=greeceslug=central-macedoniapoints=219