On reciclar: electrònica — Eslovàquia

A continuació hi ha els llocs (Eslovàquia) on lliurar per reciclar: electrònica. Contenidors al carrer, punts de recollida i centres de reciclatge. Les dades provenen d'OpenStreetMap i la comunitat les manté al dia; si hi falta un punt, afegeix-lo tu mateix en un parell de minuts.

Punts de reciclatge

Found: 153

Ondreja Štefanka 6 · Centre de reciclatge · Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka
🕒 Mo-Sa 08:00-18:00
PaperVidreElectrònicaPneumàticsFusta, runa
Senica · Centre de reciclatge · Technické služby Senica, a.s.
🕒 Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-14:00
PaperPlàsticVidreRobaElectrònicaPiles
Československých tankistov 2A · Centre de reciclatge
🕒 Mo-Fr 08:00-15:00; Sa 08:00-12:00
ElectrònicaPilesFerralla
Pribišská · Centre de reciclatge
Ampolles de plàsticVidreAmpolles de vidreRobaElectrònica
Železničná 1881/26 · Centre de reciclatge · Obec Rovinka
PaperPlàsticVidreLlaunesRobaOrgànicElectrònicaPilesFerralla
Podzávoz · Centre de reciclatge · Mestský podnik služieb Čadca
🕒 Mo-Fr 08:00-14:00; Sa 08:00-12:00; PH closed
PaperPlàsticVidreElectrònicaPiles
Centre de reciclatge
PaperPlàsticVidreLlaunesRobaElectrònicaPilesFerrallaPneumàtics
Agnelliho · Centre de reciclatge · Obec Čáry
🕒 Mar-Oct: Tu 13:00-17:00; Sa 08:00-12:00; Nov-Feb: Tu 12:00-16:00; Sa 08:00-12:00
PlàsticOrgànicElectrònicaPneumàtics
Centre de reciclatge
PlàsticElectrònicaPiles
Piesky 1604/9 · Centre de reciclatge
🕒 Fr 10:00-12:00,12:30-16:00; Sa 08:00-12:00,12:30-16:00
PaperPlàsticAmpolles de plàsticVidreAmpolles de vidreLlaunesRobaElectrònicaPilesFerralla
T+T
Garážová 13/1 · Centre de reciclatge
🕒 Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-13:00; PH,Su off
PaperPlàsticVidreLlaunesElectrònicaPilesFerrallaFusta, runa
Centre de reciclatge
🕒 Mo-Fr 07:00-15:00; Sa 12:00-14:00
PaperPlàsticVidreOrgànicElectrònicaPilesFerralla
Košice-Západ · Centre de reciclatge · KOSIT, a.s.
🕒 Apr-Sep Mo-Sa 07:00-12:00,12:30-18:00; Oct-Mar Mo-Fr 09:00-12:00,12:30-17:00, Sa 08:00-12:00,12:30-15:00
PaperPlàsticRobaOrgànicElectrònicaPneumàtics
Priemyselná · Centre de reciclatge
🕒 Mo-Fr 11:30-18:00; Sa 08:00-15:30; PH closed
Electrònica
Rožňava · Centre de reciclatge · Odpadové služby mesta Rožňava
🕒 Mo-Fr 06:00-14:00; We 06:00-18:00; Sa 06:00-12:00; PH off
PaperPlàsticAmpolles de plàsticVidreAmpolles de vidreLlaunesOrgànicElectrònicaPiles
Majerská · Centre de reciclatge · Befte, s.r.o.
🕒 Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-12:00
PaperPlàsticVidreRobaElectrònicaFusta, runa
Veľká Bytča · Centre de reciclatge
🕒 Mo-Fr 08:00-15:30; Sa 09:00-11:00
PaperElectrònicaPilesFerralla
Centre de reciclatge · Obecný úrad Štefanov
PaperVidreElectrònicaPneumàticsFusta, runa
Partizánska 1089/2 · Centre de reciclatge
🕒 Apr-Sep: Mo-Fr 16:00-19:00,Sa 12:00-16:00;Oct-Mar: Mo-Fr 16:00-17:00,Sa 12:00-16:00
RobaOrgànicElectrònicaResidus perillosos
Dubnica nad Váhom · Centre de reciclatge · TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o
PaperPlàsticAmpolles de plàsticVidreAmpolles de vidreLlaunesRobaElectrònicaPilesFerrallaFusta, runa
Per a mapejadors d'OSM:relation/14296JOSMadmin_level=2ISO=SKslug=slovakiapoints=7040