Gdje reciklirati staklo: Španjolska

Ispod su mjesta (Španjolska) koja primaju staklo za recikliranje: ulični spremnici, sabirna mjesta i reciklažna dvorišta. Podaci dolaze iz OpenStreetMapa i zajednica ih održava — ako neko mjesto nedostaje, dodajte ga sami za par minuta.

Mjesta za recikliranje

Found: 2215

A Cepa · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeBaterijeMetalni otpad
Avenida de la Vía Láctea · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Paseo de la Mina · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Carrer Mossèn Ramon Avellana · Reciklažno dvorište · Ajuntament de Porqueres
PapirPlastikaPlastične boceStakloStaklene boceLimenkeOdjećaBiootpadElektronikaBaterijeMetalni otpad
Carrer del Ter 33 · Reciklažno dvorište
🕒 Mo,We,Fr 17:00-19:00; Tu,Th 10:00-14:00; Sa 10:00-14:30
PapirStakloOdjećaBiootpadElektronikaDrvo, građevinski otpad
Calle del Concejal Francisco José Jiménez Martín 5 · Reciklažno dvorište
🕒 Mo-Sa 08:00-20:00; Sa 09:00-14:00; PH 09:00-14:00
PapirPlastikaStakloStaklene boceLimenkeOdjeća
Carretera Los Salados · Reciklažno dvorište · Ayuntamiento de Benavente
PapirPlastikaStakloStaklene boceLimenkeOdjećaElektronikaBaterijeMotorno ulje
Reciklažno dvorište
StakloOdjećaBaterije
Guijuelo · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Carretera Su Eminencia · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Passeig de la Vall d'Hebron 17,19,21 · Reciklažno dvorište · Ajuntament de Barcelona
🕒 Mo-Fr 08:00-18:30; Sa-Su 09:00-13:00
PapirPlastikaPlastične boceStakloStaklene boceLimenkeOdjećaBiootpadElektronikaBaterijeŠtedne žaruljeMetalni otpadOpasni otpadMotorno uljeDrvo, građevinski otpad
Beasain-Elorrio Deskargatik · Reciklažno dvorište
🕒 Mo-Fr 09:00-12:30,15:00-18:30
PapirPlastikaPlastične boceStakloStaklene boceLimenkeBiootpadElektronikaBaterijeMetalni otpad
Rúa Jesús Fernández Pita · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Villasuso · Reciklažno dvorište · MARE
🕒 Tu-Fr 09:30-14:30,15:00-18:00; Sa 09:00-14:30
PapirPlastikaStakloStaklene boceOdjećaBaterijeOpasni otpadAkumulatoriMotorno ulje
Antic Camí del Mig · Reciklažno dvorište
🕒 Mo-Sa 10:00-13:00,15:00-20:00; Su 10:00-14:00; PH off
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Carretera Gijón a Puerto de Sevilla · Reciklažno dvorište · Cogersa
PapirStakloLimenkeOdjećaElektronikaBaterijeMetalni otpad
Calle de José Paulete 43 · Reciklažno dvorište · Ayuntamiento de Madrid
🕒 Mo-Sa 08:00-20:00; Su 09:00-14:00
PapirPlastikaPlastične boceStakloStaklene boceLimenkeOdjećaBiootpadElektronikaBaterijeMetalni otpadDrvo, građevinski otpad
Vía de Edison · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeBaterijeMetalni otpad
camí de Xàbia i Gata a Dénia · Reciklažno dvorište · Urbarser
🕒 Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-14:00
PapirPlastikaPlastične boceStakloStaklene boceLimenkeOdjećaBiootpadElektronikaBaterijeMetalni otpadOpasni otpadMotorno ulje
Avenida de Daroca · Reciklažno dvorište
PapirStakloLimenkeOdjećaBaterijeMetalni otpad
Za OSM kartografe:relation/1311341JOSMadmin_level=2ISO=ESslug=spainpoints=57080