Kur atiduoti: popierius, Cherona, Katalonija

Žemiau pateiktos vietos (Cherona, Katalonija), kuriose priimama: popierius. Tai gatvės konteineriai, surinkimo punktai ir atliekų aikštelės. Duomenys paimti iš OpenStreetMap ir juos atnaujina bendruomenė; jei vietos trūksta, pridėkite ją patys per porą minučių.

Atliekų surinkimo vietos

Found: 342

Carrer Mossèn Ramon Avellana · Atliekų priėmimo aikštelė · Ajuntament de Porqueres
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaBaterijosMetalo laužas
Carrer del Ter 33 · Atliekų priėmimo aikštelė
🕒 Mo,We,Fr 17:00-19:00; Tu,Th 10:00-14:00; Sa 10:00-14:30
PopieriusStiklasDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaMediena, statybinės atliekos
Marzà · Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusStiklasSkardinėsDrabužiaiBaterijosMetalo laužas
Carretera vella d'Ullà a Bellcaire d'Empordà · Atliekų priėmimo aikštelė
🕒 Jun-Sep: Mo-Sa 08:00-21:00; Oct-May: Mo-Sa 08:00-20:00
PopieriusStiklasMetalo laužas
Carretera de Malgrat 16 · Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiBaterijosMetalo laužas
Carrer de Joan Torró i Cabratosa 7;9;11 · Atliekų priėmimo aikštelė
🕒 Mo-Sa 09:00-20:00
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaBaterijosMetalo laužas
Plaça d'Europa · Atliekų priėmimo aikštelė · Ajuntament de Figueres
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaBaterijosMetalo laužas
les Bòries · Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaBaterijosMetalo laužasMediena, statybinės atliekos
Carretera de Molló · Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiOrganinės atliekosElektronikaBaterijosMetalo laužasMediena, statybinės atliekos
Ruta del carrilet · Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiElektronikaBaterijosMetalo laužas
GIV-5521 · Atliekų priėmimo aikštelė · Ajuntament de Breda (sota concesió)
🕒 24/7
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStikliniai buteliaiSkardinės
Atliekų priėmimo aikštelė
PopieriusStikliniai buteliaiSkardinės
Carretera vella de Girona · Atliekų priėmimo aikštelė · Ajuntament de Santa Coloma de Farners
🕒 Mo-Fr 09:00-13:00,16:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Tu off; PH off
PopieriusStikliniai buteliaiDrabužiaiElektronikaBaterijosTaupiosios lemputėsPavojingos atliekosMediena, statybinės atliekos
Carrer del Migjorn 7 · Atliekų priėmimo aikštelė · Ajuntament de Llagostera
🕒 Tu-Sa 10:00-13:00; Tu-Sa 16:00-19:00; Su 09:00-13:00
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsDrabužiaiBaterijosMetalo laužas
Carrer de Rafael Colom · Rūšiavimo konteineris
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsOrganinės atliekos
Carrer de Santa Marta 20 · Rūšiavimo konteineris
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsOrganinės atliekos
Carrer de la Mestra Numància · Rūšiavimo konteineris · Ajuntament de Calonge i Sant Antoni
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsOrganinės atliekos
Carrer de Mestra Numancia 23 · Rūšiavimo konteineris
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinėsOrganinės atliekos
Carril Bici · Rūšiavimo konteineris
PopieriusPlastikasPlastikiniai buteliaiStiklasStikliniai buteliaiSkardinės
Rūšiavimo konteineris
PopieriusStiklasSkardinėsDrabužiaiBaterijosMetalo laužas
OSM žemėlapininkams:relation/349023JOSMadmin_level=6ISO=EScountry=spainslug=gironapoints=860