Unde reciclezi plastic în Chambéry, Savoie

Mai jos sunt locurile din Chambéry, Savoie care primesc plastic la reciclare: containere stradale, puncte de colectare și centre de reciclare. Datele provin din OpenStreetMap și sunt ținute la zi de comunitate — dacă lipsește un punct, adaugă-l singur în câteva minute.

Puncte de reciclare

Found: 296

92 Route de la Féclaz · Centru de reciclare
🕒 Oct-Mar Mo-Sa 08:30-12:00,14:00-17:30; Apr-Sep Mo-Sa 08:30-12:00,14:00-18:00; Su 08:30-12:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăDozeHaineDeșeuri organiceElectroniceBateriiBecuri economiceFier vechiDeșeuri periculoaseAcumulatori autoUlei de motorAnvelopeLemn, moloz
57 Rue du Pré Demaison · Centru de reciclare · Trialp (b)
🕒 Oct-Mar Mo-Sa 08:30-12:00,14:00-17:30; Apr-Sep Mo-Sa 08:30-12:00,14:00-18:00; Su 08:30-12:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăDozeHaineDeșeuri organiceElectroniceBateriiBecuri economiceFier vechiDeșeuri periculoaseAcumulatori autoUlei de motorAnvelopeLemn, moloz
Route d'Apremont · Centru de reciclare · Trialp (b)
🕒 Mo-Sa 08:30-12:00,14:00-17:30; Su 08:30-12:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăDozeHaineDeșeuri organiceElectroniceBateriiBecuri economiceFier vechiDeșeuri periculoaseAcumulatori autoUlei de motorAnvelopeLemn, moloz
604 Chemin des Pâtes · Centru de reciclare · Trialp
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeDeșeuri organiceElectroniceBateriiFier vechi
Centru de reciclare · Trialp
HârtiePlasticSticlăHaineBaterii
Centru de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeDeșeuri organiceElectroniceBateriiFier vechiLemn, moloz
555 Route de la Lavanche · Centru de reciclare · Communauté d'agglomération Grand Chambéry
🕒 Nov-Apr Tu,We,Fr,Sa 08:30-12:30,14:00-17:00; May-Oct Tu,We,Fr,Sa 08:30-12:00,14:00-18:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăDozeHaineDeșeuri organiceElectroniceBateriiBecuri economiceFier vechiDeșeuri periculoaseAcumulatori autoUlei de motorAnvelopeLemn, moloz
Rue Villa Romaine · Container de reciclare
HârtiePlasticSticle de plastic
PlasticSticle de sticlă
HârtiePlasticSticle de sticlăDoze
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăDoze
HârtiePlasticSticle de sticlăDoze
Container de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticle de sticlăDoze
Container de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticle de sticlăDeșeuri organice
Container de reciclare
🕒 24/7
HârtiePlasticSticle de plasticSticle de sticlăDoze
Container de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlă
Container de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlă
Container de reciclare · Grand Chambéry
HârtiePlasticSticle de sticlăDozeDeșeuri organice
Container de reciclare · Grand Chambéry
HârtiePlasticSticle de sticlăDozeDeșeuri organice
HârtiePlasticDoze
Pentru cartografii OSM:relation/1670129JOSMadmin_level=7country=franceslug=chamberypoints=1271