Unde reciclezi sticle de plastic în Slovacia

Mai jos sunt locurile din Slovacia care primesc sticle de plastic la reciclare: containere stradale, puncte de colectare și centre de reciclare. Datele provin din OpenStreetMap și sunt ținute la zi de comunitate — dacă lipsește un punct, adaugă-l singur în câteva minute.

Puncte de reciclare

Found: 204

Royova 596/4A · Centru de reciclare
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăHaineDeșeuri organiceBateriiFier vechi
Pribišská · Centru de reciclare
Sticle de plasticSticlăSticle de sticlăHaineElectronice
Hlboká · Centru de reciclare · Tekos
🕒 Tu-Sa 09:00-12:00,12:30-17:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDeșeuri organiceFier vechiLemn, moloz
Piesky 1604/9 · Centru de reciclare
🕒 Fr 10:00-12:00,12:30-16:00; Sa 08:00-12:00,12:30-16:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeHaineElectroniceBateriiFier vechi
Šenkvická cesta 2725/15 · Centru de reciclare
🕒 Mo-Fr 07:00-15:30
Sticle de plastic
Rožňava · Centru de reciclare · Odpadové služby mesta Rožňava
🕒 Mo-Fr 06:00-14:00; We 06:00-18:00; Sa 06:00-12:00; PH off
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeDeșeuri organiceElectroniceBaterii
Dubnica nad Váhom · Centru de reciclare · TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeHaineElectroniceBateriiFier vechiLemn, moloz
Centru de reciclare · Obec Moravský Svätý Ján
🕒 Mo,We,Fr 11:00-16:00; Sa 08:00-12:00,12:30-16:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăHaineDeșeuri organiceFier vechi
18 · Container de reciclare
PlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăHaine
3435 96 · Container de reciclare
PlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlă
Žilina · Centru de reciclare · T+T, a.s.
🕒 Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 08:00-12:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeElectroniceBaterii
Dobšinského 5369/10 · Centru de reciclare · NKS
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăElectroniceBaterii
Medzi vodami 874/13C · Centru de reciclare · NKS
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăElectroniceBaterii
Braneckého · Centru de reciclare · NKS
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăElectroniceBaterii
Tehelná 42/5 · Centru de reciclare · NKS
🕒 Tu-Fr 09:00-17:00; Sa 08:00-16:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăElectroniceBaterii
Chrenová · Centru de reciclare · NKS
🕒 Mo-Fr 07:30-17:00; Sa 08:00-16:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăElectroniceBaterii
Centru de reciclare
🕒 Mo 09:00-14:00; We 09:00-15:30; Sa 10:00-12:00
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăHaineElectroniceBateriiFier vechi
Container de reciclare
Sticle de plasticSticle de sticlă
Container de reciclare
Sticle de plasticSticle de sticlăHaine
Centru de reciclare · Obec Papradno
HârtiePlasticSticle de plasticSticlăSticle de sticlăDozeDeșeuri organiceFier vechi
Pentru cartografii OSM:relation/14296JOSMadmin_level=2ISO=SKslug=slovakiapoints=7041