Pardubický kraj içinde elektronik nerede geri dönüştürülür

Aşağıda Pardubický kraj içinde elektronik kabul eden yerler var: sokak konteynerleri, toplama noktaları ve geri dönüşüm merkezleri. Veriler OpenStreetMap'ten gelir ve topluluk tarafından güncel tutulur — eksik bir nokta varsa birkaç dakikada kendiniz ekleyin.

Geri dönüşüm noktaları

Found: 154

Obce Ležáků 576 · Geri dönüşüm merkezi · Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.
🕒 Mo,Tu 08:00-18:00; We 12:00-18:00; Th-Sa 08:00-18:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeGiysiOrganik atıkElektronikHurda metalAhşap, moloz
Červenovodská 548 · Geri dönüşüm merkezi · Služby města Králíky
🕒 Mo-Th 06:00-14:30; Apr-Oct Fr 06:00-17:00; Nov-Mar Fr 06:00-16:00; Apr-Oct Sa 08:00-12:00; Nov-Mar Sa off; Su,PH off
Teneke kutuElektronikPilHurda metalTehlikeli atık
Benátky 1522 · Geri dönüşüm merkezi · Milan Ševčík
🕒 Tu-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-12:00; PH closed
Teneke kutuElektronikPilHurda metal
Semanínská 2199 · Geri dönüşüm merkezi · Eko Bi, s.r.o.
🕒 Tu-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-12:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiElektronikHurda metalTehlikeli atık
Poříč 283 · Geri dönüşüm merkezi · Technické služby Letohrad
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikHurda metalTehlikeli atıkLastikAhşap, moloz
Chrudimská 1 · Geri dönüşüm merkezi · Město Seč
🕒 Mo-Fr 07:00-11:00, Mo,We 12:00-15:30, Fr 12:00-15:00, Sa,Su off
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastikAhşap, moloz
U Vápenky · Geri dönüşüm merkezi
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastikAhşap, moloz
Geri dönüşüm merkezi
🕒 We 15:00-17:00; Sa 09:00-11:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikHurda metalTehlikeli atık
Radiměř · Geri dönüşüm merkezi · LIKO SVITAVY a.s.
🕒 Sa 09:00-13:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeElektronikHurda metalTehlikeli atıkLastik
Lonkova 475 · Geri dönüşüm merkezi · Služby města Pardubice
🕒 Mo, Sa 08:00-12:00; Tu, Th 14:00-18:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastik
V Lukách 963 · Geri dönüşüm merkezi · AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
🕒 Tu 15:00-17:00; Th 15:00-17:00; Fr 08:00-12:00,13:00-17:00; Sa 08:00-11:00
KâğıtPlastikCamGiysiOrganik atıkElektronikHurda metalTehlikeli atıkMotor yağıLastikAhşap, moloz
Průmyslová 493 · Geri dönüşüm merkezi · SmP - Odpady a.s
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastik
Geri dönüşüm merkezi · Bášť
🕒 Mo 15:00-17:00
PlastikCamCam şişeTeneke kutuElektronikPilTehlikeli atıkMotor yağı
Zahradnická 1492/23 · Geri dönüşüm merkezi · Technické služby Moravská Třebová s.r.o.
🕒 Mo,We 13:00-17:00, We 08:00-12:00, Th,Sa 08:00-14:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkLastikAhşap, moloz
Zvěřinova 985 · Geri dönüşüm merkezi · AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikPilHurda metalAhşap, moloz
Nekoř · Geri dönüşüm merkezi
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeOrganik atıkElektronikHurda metalTehlikeli atıkLastik
Rybník · Geri dönüşüm merkezi · Obec Rybník
🕒 We 13:00-17:00; Sa 09:00-13:00; PH closed
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuGiysiOrganik atıkElektronikPilHurda metalTehlikeli atıkMotor yağı
Zemědělská 846 · Geri dönüşüm merkezi
🕒 Nov-Mar: Tu 09:00-13:00,13:30-17:00; Th 13:00-17:00; Sa 09:00-13:00; Apr-Oct: Tu 09:00-13:00,13:30-18:00; Th 13:00-18:00; Sa 09:00-15:00
KâğıtPlastikPlastik şişeCamCam şişeTeneke kutuOrganik atıkElektronikHurda metal
Zámecká 457 · Geri dönüşüm merkezi
🕒 Mo-Sa 11:00-16:00; Tu off; We off; Th off
GiysiElektronik
Geri dönüşüm merkezi
🕒 week 01-53/2 Sa 09:00-11:00
Elektronik
OSM haritacıları için:relation/442460JOSMadmin_level=4ISO=CZcountry=czechiaslug=pardubice-regionpoints=2600